Wybór butów jesiennych

Jesień to nie tylko złote liście i smutna pogoda, ale także jesienna stylizacja. Dla wielu to szansa na zaprezentowanie swoich nowych zakupów, które wyglądają oszałamiająco. Ich wybór zależy tylko od nas, naszych potrzeb i naszego gustu.

Jakie buty wybrać, aby dobrze prezentować się jesienią? Uniwersalnym wyborem są buty sportowe typu Air Force One. To już od wielu lat klasyk, który co rok jest bestellerem. Świetnie sprawdzają się jesienią, jako że są butami ponad kostkę i można śmiało wykorzystywać je także w deszczowe dni.

Choć klasyczne Air Force One były białe, to obecnie są różne wersje kolorystyczne, które możemy łatwo dopasować do jesiennej kurtki czy też płaszcza. Zanim pojawią się pierwsze przymrozki warto wykorzystać także trampki. To niezwykle uniwersalne obuwie, które warto nosić zarówno porą wiosenną, jak i jesienną.

Zanim pojawią się przymrozki, to jest to doskonała opcja. Szczególnie, że trampki można łączyć z różnego rodzaju ubraniami – w zależności od naszych oczekiwań trampki można równie dobrze połączyć z eleganckim, jesiennym płaszczykiem jak i z bluzą z kapturem, sugerującą raczej mocno wyluzowane osoby, nie do końca dbające o swój wygląd. Wśród kobiet hitem mogą być oczywiście efektowne buty na niskim obcasie.

Szczególnie takie, które podkreślają figurę, a jednocześnie wpisują się w ogólna charakterystykę. Zazwyczaj jesienią preferuje się albo kolor ciemny, podchodzący pod czerń albo też barwę karmelową. Najczęściej buty te dopiero się pod kolor kurtki, a w ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się także barwa bordowa.

www.oce.info.pl