Zima to nietypowy czas, kiedy mamy na sobie wiele warstw ubrań. O naszym wyglądzie częściej świadczą dodatki, niż same główne elementy ubioru. Co jest modne zimą, czym można zaimponować? Buty to jedna z pierwszych rzeczy, które rzucają się w oczy. Zimą ciężko jest pod tym względem zabłysnąć – najczęściej są to typowe, skórzane, ciemne buty. Kobiety czasami decydują się na kozaki, ale to odważny wybór, zważywszy na często niesprzyjające aurę.

Mężczyźni najczęściej decydują się na trapery, a w cieplejsze dni doskonale sprawdzą się półbuty. Czapka także daje wiele w zimowej stylizacji. Tutaj główną rolę gra nie tylko kolor, który powinien być dobrany pod kurtkę lub też rękawiczki, ale też styl noszenia. Niektóre czapki są dłuższe i zostawiają duże pole do manewru w kwestii ich noszenia. Kiedyś bardzo popularne były pompony – obecnie to raczej domena dziecięcego ubioru.

Warto także wybrać ładny szalik, jeśli zależy nam na zrobieniu wrażenia. Dłuższy albo i zakrywający uszy, nie tylko doda ciepła, ale i szyku naszemu wyglądowi. Szczególnie kobiety często wykorzystują ten dodatek, aby troszkę zmienić swoją stylizację. Ważnym elementem są także rękawiczki. O ile wiele osób wybiera typowe, na przykład czarne czy też skórzane, które doskonale pasują do eleganckich płaszczy, to można też zaryzykować i ubrać się zupełnie inaczej.

Wiele jest rękawiczek z elementami zwierzęcymi, na przykład z sowami czy też pingwinami, co także może być efektowne, jeśli tylko dobrze dobierzemy dodatki do pozostałych ubrań.

www.pixel-reklamy.pl