Najpopularniejsze buty firmy Nike

Firma Nike to potentat, jeśli chodzi o producentów odzieży. Szczególnie wyróżnia się pod kątem butów, gdzie ma niezwykle uznaną pozycję. W dużej mierze swoją pozycję Nike zawdzięcza różnorodności oferowanych modeli, która sprawia, że buty z charakterystyczną łyżwą da się znaleźć na każdą porę roku i na każdą okazję. Flagową pozycją firmy są buty Air Force One. To wyższe obuwie casualowe, które przekracza kostkę, dobrze ją usztywniając i amortyzując. Charakterystyczne są także rzepy, które towarzyszą tradycyjnym sznurowadłom. Doskonale nadaje się do noszenia zarówno jesienią, jak i wiosną.

Często buty te utożsamiane są z kulturą hiphopową i szerokimi spodniami, ale przy odrobinie gustu i wyczucia śmiało można je łączyć nawet z płaszczami. Należy przy tym pamiętać, że tradycyjne Air Force’y to białe Air Force’y. Kolejne znane buty to sneakersy, który nadają się zarówno jako obuwie dla kobiet, jak i buty typowo męskie. Sneakersy zazwyczaj są niższe od Air Force’ów i wyróżniają się także charakterystycznymi połączeniami nietypowych kolorów. To gratka dla hipsterów, którzy gustują w różnokolorowych butach. Da się jednak znaleźć także bardziej wyważone kolorystycznie modele. Znane są także Nike Rosherun, które przeznaczone są głównie do biegania, ale śmiało może wykorzystywać je jako obuwie casualowe latem.

Dzięki cieniutkiej siatce na czubku buta, są one zwiewne i lekkie, co dodatkowo nadaje im funkcjonalności podczas upalnych, letnich dni pełnych słońca.

A po więcej Nike zobacz na naszą stronę midiamo.pl gdzie znajdziesz buty i akcesorie z tej firmy!

www.kukania.com.pl